Cennik

Cennik

Cena występu: 7200 zł
Poprawiny:  4000 zł plus nocleg dla zespołu

Dodatkowy instrument saksofon +1000zł

Długość występu:

Zespół pracuje do godziny 4.00, jednak nie dłużej niż 10/11h licząc od przyjazdu gości i Pary Młodej na miejsce (jeżeli przyjazd nastąpi wcześniej niż o godz. 17:00, wtedy nasz występ automatycznie zakończy się wcześniej). Utwory układane są w bloki muzyczne trwające około 30-40 minut (7-10 piosenek), po których następuje 15-20 minutowa przerwa z muzyką w tle.

Polecamy:

DJ – jako ciekawa opcja urozmaicająca wesele, czyli koncert zamieniamy w disco!!!!! DJ zaspokaja gusta wszystkich gości, którzy wcześniej w naszym repertuarze nie znaleźli swojej ulubionej piosenki 😉  DJ na pewno to nadrobi. Zespół gra do godziny 1.00 i od 1.00 do 4.00 DJ

Koszty transportu:

Ofertujemy darmowy dojazd do 50 km od centrum Wrocławia

– 50km i więcej od centrum Wrocławia: 2,5zł za każdy przejechany kilometr pomiędzy Wrocławiem, a miejscem docelowym, licząc odległość w dwie strony.

Korzystamy z usług firmy transportowej, dlatego niezbędny będzie nocleg oraz obiad dla naszego kierowcy (zespół nie potrzebuje noclegu).

Co oferujemy:

Najwyższej jakości muzykę graną na żywo. Fanpalm to sześciu muzyków: wokal damski i męski; gitara basowa i syntezator basowy; gitara elektryczna i akustyczna; instrumenty klawiszowe; perkusja i sampler perkusyjny oraz profesjonalny realizator dźwięku i oświetleniowiec.

Dlaczego Fanpalm?

Dwa wokale – damski i męski

To bogatszy repertuar i brak nudy. Słuchanie jednego wokalu przez 10 godzin może znudzić największego melomana.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że do każdego klienta należy podejść indywidualnie, dlatego nasze zaangażowanie nie kończy się na samym występie. Chętnie doradzimy w kwestiach pozamuzycznych, jak również pomożemy znaleźć fotografa, kamerzystę czy weeding planner-a.

Elastyczność

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie i pomysły na dodatkowe zabawy i atrakcje dla gości, to jesteśmy otwarci na propozycje. Na pewno macie swoje ulubione utwory, których możemy nie mieć w repertuarze, a impreza bez nich nie może się odbyć – jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dodatkowe utwory.

Profesjonalny sprzęt i nagłośnienie

Jakość brzmienia jest dla nas najważniejsza, dlatego poza profesjonalnym instrumentarium zabieramy ze sobą realizatora dźwięku, który dopieszcza każdą zagraną przez nas nutę?

Różnorodny repertuar

Gramy najlepsze piosenki  polskie i zagraniczne –  od lat 60 po współczesne hity znane z radia i telewizji. Nie ograniczamy się do jednego stylu, gramy disco, funk, rock, pop, soul, dance, rock and roll itd.