Cennik

Cennik

Cena występu: 9 400 zł

Poprawiny:  5 000 zł plus nocleg dla zespołu

Dodatkowy instrument saksofon +1300 zł

Długość występu:

Zespół pracuje do godziny 1.00, jednak nie dłużej niż 10 h licząc od przyjazdu gości i Pary Młodej na miejsce (jeżeli przyjazd nastąpi wcześniej niż o godz. 16:00, wtedy nasz występ automatycznie zakończy się wcześniej). O godzinie 1:00, bezpośrednio po zakończeniu ostatniego setu, zagranego przez zespół, prowadzenie Waszej imprezy przejmuje dj – wodzirej. Zostanie z Wami do godziny 4, aby upewnić się, że parkiet będzie wciąż pełen ludzi. Ponadto spełni on Wasze wszystkie muzyczne zachcianki grając na wasze życzenie zamówione utwory.

Utwory układane są w bloki muzyczne trwające około 30-40 minut (7-10 piosenek), po których następuje 15-20 minutowa przerwa z muzyką w tle.

Koszty transportu:

4 zł za każdy przejechany kilometr pomiędzy Wrocławiem, a miejscem docelowym, licząc odległość w dwie strony. (Stawka będzie ustalana indywidualnie i uzależniona jest od aktualnej ceny paliwa i transportu)

Korzystamy z usług firmy transportowej, dlatego niezbędny będzie nocleg oraz obiad dla naszego kierowcy (zespół nie potrzebuje noclegu) – USTALENIA INDYWIDUALNE

Co oferujemy:

Najwyższej jakości muzykę graną na żywo. Fanpalm to sześciu muzyków: wokal damski i męski; gitara basowa i syntezator basowy; gitara elektryczna i akustyczna; instrumenty klawiszowe; perkusja i sampler perkusyjny.

Dlaczego Fanpalm?

Dwa wokale – damski i męski

To bogatszy repertuar i brak nudy. Słuchanie jednego wokalu przez 10 godzin może znudzić największego melomana.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, że do każdego klienta należy podejść indywidualnie, dlatego nasze zaangażowanie nie kończy się na samym występie. Chętnie doradzimy w kwestiach pozamuzycznych, jak również pomożemy znaleźć fotografa, kamerzystę czy weeding planner-a.

Elastyczność

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek sugestie i pomysły na dodatkowe zabawy i atrakcje dla gości, to jesteśmy otwarci na propozycje. Na pewno macie swoje ulubione utwory, których możemy nie mieć w repertuarze, a impreza bez nich nie może się odbyć – jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa dodatkowe utwory.

Profesjonalny sprzęt i nagłośnienie

Jakość brzmienia jest dla nas najważniejsza, dlatego poza profesjonalnym instrumentarium posiadamy najwyższej jakości sprzęt audio

Różnorodny repertuar

Gramy najlepsze piosenki  polskie i zagraniczne –  od lat 60 po współczesne hity znane z radia i telewizji. Nie ograniczamy się do jednego stylu, gramy disco, funk, rock, pop, soul, dance, rock and roll itd.